14 dnevna tura po Južni Afriki z ogledi treh tekem Slovenije na svetovnem nogometnem prvenstvu je zaključena!Uživajte v fotografijah:Fotograf: Uroš Ravbar Komentarji ture:Potovanje po JAR z udeležbo na svetovnem nogometnem prvenstvu je bil zame dosedaj najlepše doživetje, ki ga ne bom nikoli pozabil. Všeč mi je bilo prav vse: novi kraji in običaji, ki sem jih doživel, druženje s prijatelji, ki sem jih ob tem spoznal, zraven pa še nogometno navijaško vzdušje. Z eno besedo fantastično. Še nekaj o našem vodiču Urošu, ki je bil več kot le vodič. Postal je naš prijatelj, izpolnil je praktično vsako željo, ki jo je izrazil kdorkoli iz skupine, ob tem pa je kljub svojim obveznostim sodeloval v vseh skupnih zabavah. Še enkrat, hvala Uroš.
Andrej
Imela sem se kul, že drugič s tabo. Hvala tebi Uroš. Vidimo se na naslednji turi.
Vera
Enkratno in nepozabno!
Aljoša
Po začetnem hostelskem šoku v Johanesburgu, ki pa je našo skupino zbližal in poenotil je bilo do konca potovanja vse organizirano več kot odlično. Če bom še potoval s turistično agencijo bo moj prvi favorit Uroš Ravbar.
Zame enkratno potovanje presenečenj, ker sem imel o Južni Afriki drugačno predstavo. Posebnost pa je bila, da ni bilo klasično turistično potovanje. Upam še na nekaj podobnih srečanj.
Rudi
Uroš ti si car. It was perfect. Hvala.
Filip
Bilo je super. Super družba. Super vodič. Res lepo. Razočaranje je bil hostel ob prihodu, kasneje pa smo se navadili. Dosti si nam pokazal, razen nogometa smo videli še mnogo drugih afriških znamenitosti. Dober si bil in mi ni žal, da sem se odločila zate.
Potovanje, ki je za mano je bilo nekaj najlepšega kar sem kdaj doživel. Super vzdušje, prešerno navdušen vodič, enkratni sopotniki. Nepozabna izkušnja, spomin, ki ne more ugasniti.
Jože
Neprecenljivo... Absolutno za ponovit ... Se vidimo kmalu na kakšni novi turi. Hvala!
Ana Marija
Kritike v bistvu ni. Super. Kritika gre NZS oz. FIFI, da navijače niso dali na skupen sektor.
Bili smo najglasnejša, najbolj pisana in skupina navijačev, ki zna prenašati poraze in slaviti zmage. Težke pogoje v Johannesburgu si znal olajšati s slovenskim piknikom. Odlično vodenje, pomoč pri reševanju problemov (sobe, vizumi). Hvala za vse Uroš.
Miran
Super družba. Že dolgo nisva tako uživala med tako prijetnimi in simpatičnimi navijači oz. fanti in puncami.Upava, da se kmalu vidimo v Mariboru. Lep pozdrav vsem,
Nevenka
Kakorkoli že, prvič sem bil na taki turi. Doživel sem nepozabne trenutke, videl nepozabne stvari, užival v vsem, vsem meni pomembnih stvari, ostaja samo en lep spomin na vse, hvala Uroš.
Toni
Kaj naj rečem o turi...imel sem se fenomenalno in seveda tudi komentar nate kot organizatorja,
motivatorja in vodiča je zelo pozitiven. Svoji skupini se posvetiš maksimalno in si dovolj psihično močen, da prenašaš takšne in drugačne izpade svojih popotnikov...domnevam, da popotniki to osvojite na svojih potovanjih in kot sem opazil tudi pri tebi, z pozitivno energijo sprejmete tisto, kar vam dan prinese. Pozitivno je bilo tudi to, da si se tudi v večernem času družil z nami in se nisi obnašal kot vodič ampak kot eden izmed nas. Uglavnem lepo je bilo potovati s tabo in upam, da bom utegnil prepotovati še kakšen košček tega sveta s tabo. Damjan
Gledam slike in ugotavljam, da smo se mel res noro in da smo bili priča res enmu zgodovinskemu dogodku-pravljici. D
Informacije: Uroš Ravbar, gsm 031-684 651, e-mail uros.ravbar@gmail.com Fotogalerija iz svetovnega prvenstva v Koreji:Slovenija gre naprej: |



